Meet our team.

Patrick
Bellens

CEO - Creative Director - Project Manager & Operator

patrick@t-c-f.be

David
Smeets

CEO - Project Manager - Programmer & Operator

david@t-c-f.be

Kristof
Van Mensel

Project Manager - Programmer & Operator

kristof.vm@t-c-f.be

Kristof
Blancquaert

Programmer & Operator

kristof@t-c-f.be

Jelle
Keizer

Operator & Technical support

jelle@t-c-f.be

Stijn
Vanholzaets

Operator & Programmer

stijn@t-c-f.be

Debby
Corbeel

Management Assistant & Planner

debby@t-c-f.be

Joris
Martens

Operator

joris@t-c-f.be

Anthony
Depré

Project manager & Operator

anthony@t-c-f.be

Sander
Klaassen

Operator

sander@t-c-f.be

Christophe
Hellinckx

Light Operator

christophe.h@t-c-f.be

Nina
Khaldi

Graphic & Motion Designer

nina@t-c-f.be

Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Onze deuren staan altijd open voor nieuw talent.

Stuur ons gerust je cv en motivatiebrief als spontane sollicitatie!